O mnie

 

Nazywam się Marina Sienkiewicz. Moją pasją jest  rękodzieło. Najbardziej zachwyca mnie haft sutasz, wykonuję biżuterię metodą haftowania  sutasz od 2012 roku. Zakochałam się w nim od pierwszego spojrzenia.  

Sutasz jest magicznym światem który jest pełny harmonii piękna i koloru.  Niezwykłe połączenia kamyków i sznureczków sprawiają, że nie sposób oderwać od nich wzroku.Sutasz to rodzaj haftu ręcznego, do którego wykorzystuje się cieniutkie sznureczki z wiskozy zwane sutaszami.  Sutasz to technika, której egzotyczna nazwa pochodzi od francuskiego "soutache", oznaczającego splot lub warkocz.

Robiąc te wyroby wkładam w to całe serce i duszę. Te niepowtarzalne wyroby dają uczucie zachwycenia, entuzjazmu, piękna i błogości. Chcę podzielić się tym cudownym uczuciem z tymi którzy   cenią piękno. 

Uwielbiam to co robię - i każda wykonana przeze mnie biżuteria - tworzona jest z wielką pasją. Dlatego też z przyjemnością stworzę biżuterię techniką haftu sutasz na Twoje indywidualne zamówienie 

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mojego sklepu internetowego.

Jeśli podoba Ci się jakiś wzór mojej biżuterii, ale nie ma poszukiwanego koloru, zapraszam do kontaktu - wykonam w każdym kolorze. 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email marisutasz@gmail.com,  mari.sien@hotmail.com lub telefonicznie pod numerem 515 422 866.

 

Serdecznie zapraszam!

Marina Sienkiewicz
Marina Sienkiewicz - sklep internetowy Marisutasz

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony