Reklamacje i zwroty

 

Reklamacje

 

1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).

2. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.

3. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności. W przypadku, gdy weryfikacja niezgodności wymaga zasięgnięcia opinii biegłego, bądź przedstawiciela producenta towaru, termin do ustosunkowania się Sklepu ulega przedłużeniu o czas uzyskania przez Sklep takiej opinii.

4. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.

5. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

 

Prawo odstąpienia od umowy

 90% produktów w moim sklepie są do wykonania i oznaczone są "dostępny na zamówienie".

Proszę przed składaniem zamówienia dokładnie się zastanowić nad kolorem lub rozmiarem, 
w razie pytań zapraszam do kontaktu, doradzę i dopasuję.

Proszę szanować mój czas i moją pracę. 

 

INSTRUKCJA ZWROTU


1. W przypadku rozmyślenia się przed wysyłką towaru proszę o informacje : adres e-mail:marisutasz@gmail.com lub mari.sien@hotmail.com 
2. Zwrot towaru może nastąpić na koszt osoby zamawiającej. 
3. Towar zwracany musi posiadać opakowanie, paragon (rachunek), formularz odstąpienia od umowy i nie nosić śladów używania. 
4. Towar powinien zostać odesłany przesyłką rejestrowaną (listem poleconym lub paczką). Nie odpowiadam za towary zaginione w trakcie przesyłki. 
4.1 Produkt ma być bezpiecznie spakowany, koniecznie w pudełku w którym został wysłany! 
4.2 Nie przyjmuję zwrotu towaru przesyłką płatną „za pobraniem”. 

5. Zwrot pieniędzy klientowi następuje po otrzymaniu towaru i stwierdzeniu, iż został on zwrócony nieużywany i nieuszkodzony w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 
5.1 Zwrot pieniędzy następuje na konto bankowe, którego dane kupujący podał w formularzu. 

KOSZT WYSYŁKI TOWARU DO KLIENTA NIE PODLEGA ZWROTOWI. 

Prawo zwrotu nie przysługuje, gdy zakupiona rzecz została wykonana na indywidualne zamówienie klienta. Ustawa z dn.30.05.2014 o prawach konsumenta rozdz.4, art.38. pkt.3

 

Wzór formularza odstąpienia od umowy
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

–    Adresat:

Marina Sienkiewicz
Stara Kamionka 77, 16-100 Sokółka 
Polska
 

–    Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy  

–    Data odbioru

–    Imię i nazwisko konsumenta

–    Adres konsumenta

–    Podpis konsumenta

–    Data

-    Dane konta bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota.

 

Ogólne postanowienia

1. Na podstawie Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy.

2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży Sklepowi, w terminie 10 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

3. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrócony towar powinien być w stanie nienaruszonym, w tym powinien być kompletny, w opakowaniu/kartoniki w którym został wysłany, nie może nosić śladów eksploatacji. Koszty przesyłki ponosi Klient.

4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu.

5. W terminie 14 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę, pomniejszoną o koszty realizacji zamówienia. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

6. W przypadku naruszenia przez Klienta warunków określonych w ust 2 i 3 powyżej oświadczenie o odstąpieniu od umowy jest bezskuteczne, towar nie podlega zwrotowi, a Sklep nie zwraca Klientowi zapłaconej kwoty.

7. Prawo zwrotu nie przysługuje, gdy zakupiona rzecz została wykonana na indywidualne zamówienie klienta. Ustawa z dn.30.05.2014 o prawach konsumenta rozdz.4, art.38. pkt.3

 

   

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony